servis

Máte zamlžený objektiv? Přestal na vaší Leice M6 měřit expozimetr? Zní tisícina na vaší M2ce spíš jako sekunda? Prostě to nešlape jak by mělo – nezoufejte a obraťte se na odborníky, kteří se o to postarají!

V případě dalších dotazů, domluvy či objednávky napište na instagram.


CLA Leica M těl

Zahrnuje kompletní demontáž a čištění veškerých hlavních pohyblivých součástek těla. Promazání jednotlivých částí (osičky,ložiska atd.). Seřízení jednotlivých expozičních časů na správné hodnoty pomocí specializovaného japonského přístroje. Montáž a údržbu převíjení, počítadla expozic, čištění synchro kontaktů (blesku). Většina šroubků se zajišťuje proti povolení speciálním lepidlem, které se aplikuje přímo na závit. Dále zahrnuje čištění veškerých optických částí fotoaparátu, kontrolu (a eventuelní opravu) ostřícího mechanismu a obnovu těsnění fotoaparátu. Pakliže se jedná o tělo s expozimetrem, CLA zahrnuje kontrolu jeho přesnosti a vyčištění kontaktů aby nedocházelo k jejich oxidaci.

5200Kč / 210€


CLA Leica šroubovacích LTM těl

Zahrnuje kompletní demontáž a čištění veškerých hlavních pohyblivých součástek těla. Promazání jednotlivých částí (osičky,ložiska atd.). Seřízení jednotlivých expozičních časů na správné hodnoty pomocí specializovaného japonského přístroje. Montáž a údržbu převíjení, počítadla expozic, čištění synchro kontaktů (blesku). Většina šroubků se zajišťuje proti povolení speciálním lepidlem, které se aplikuje přímo na závit. Dále zahrnuje čištění veškerých optických částí fotoaparátu, kontrolu (a eventuelní opravu) ostřícího mechanismu a obnovu těsnění fotoaparátu.

4000Kč / 160€


Čištění optiky Leica objektivu

Zahrnuje demontáž, vyčištění každé čočky speciální chemií, odmaštění vnitřních stěn objektivu a po montáži kontrolu ostrosti.

3500Kč / 140€


Oprava mechaniky Leica objektivu

Zahrnuje celkovou demontáž objektivu, vyčištění speciální chemií (všechny závity a šneky v objektivu) a následně promazání vazelínou. Montáž a kontrolu (a případnou opravu) ostření na kalibračním přístroji.

3500Kč / 140€


Oprava expozimetru Leicy M6

Zahrnuje nalezení konkrétní poruchy v elektronice těla (zkontrolování převodů, odporů, diod apod.). Odstranění závady a kompletní přeměření pro přesné fungování expozimetru.

3400Kč / 135€


Oprava trvá 3-4 týdny (v případě zájmu o expresní desetidenní opravu je příplatek 1800Kč / 70€)

V případě zájmu o jinou opravu napište na instagram (problém s plátýnkem, špatný vulkanit atd.)